Wybielanie zębów lampą BEYOND™

Przez lata spożywamy kolorowe jedzenie, pijemy kawę lub herbatę czy też palimy papierosy, przez co zęby zaczynają ciemnieć. Regularne mycie może usunąć część przebarwień powierzchownych na szkliwie, lecz te, które spenetrowały głęboko strukturę zęba są trudne do usunięcia w zwykły sposób.

Wybielanie zębów BEYOND™ to jednorazowy zabieg polegający na nałożeniu specjalnego żelu wybielającego na powierzchnię zębów, a następnie aktywowaniu go przez światło akceleratora. Żel wybielający oparty jest na nadtlenku wodoru oraz innych składnikach, których zadaniem jest zwiększenie rezultatu oraz zmniejszenie wrażliwości. Światło emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza proces wybielania zębów poprzez zwiększenie częstotliwości, przy której związki nadtlenku wodoru rozbijają się. To powoduje błyskawiczny efekt utleniania w środku struktury zęba, przez co widoczne przebarwienia są rozbijane na mniejsze i utleniane. Efektem wybielania są białe, lśniące zęby pacjenta. Cały zabieg trwa ok. 90 minut, jednak jego długość może się różnić w zależności od przypadku.

Zabieg BEYOND™ wykonywany przez lekarza stomatologa jest całkowicie bezpieczny. Trwałość zabiegu zależy w największym stopniu od trybu życiu pacjenta. Efekt pozostaje widoczny średnio przez 2 lata.

Poniżej prezentujemy efekty zabiegu wykonanego u naszej życzliwej pacjentki, która umożliwiła nam publikację zdjęć ze swojej metamorfozy 🙂

67827931_2353365648078066_7790168521358442496_n
porównanie

 

Pani Karolina już na początku miała bardzo jasne zęby, lecz chciała jeszcze bardziej rozjaśnić odcień swoich zębów i uzyskać prawdziwie Hollywoodzki uśmiech.

Stan przed zabiegiem

Stan po zabiegu