Nasz zespół

 • Kinga Wnorowska
  lekarz dentysta

  lekarz dentysta Kinga Wnorowska

  Pani Doktor to cierpliwa oraz skrupulatna osoba, która doskonale radzi sobie zarówno z dorosłymi jak i najmłodszymi pacjentami.

  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Pani Doktor od momentu ukończenia studiów uczestniczy w szkoleniach i warsztatach z zakresu szczególnie przez siebie upodobanych dziedzin stomatologii takich jak: stomatologia estetyczna i protetyka oraz kursów z zakresu medycyny estetycznej. Zanim stomatologia stała się jej pasją, wiele czasu poświęcała na naukę języków obcych, dzięki czemu włada językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.

  W pracy zawodowej cechuje ją skrupulatność, precyzja oraz niezwykła cierpliwość.

  W Dental Plus Stomatologia zajmuje się zarówno dorosłymi jak i młodszymi pacjentami.

  Read More
 • Wojciech Lambrecht
  lekarz dentysta

  lekarz dentysta Wojciech Lambrecht

  Pan Doktor specjalizuje się w implantologii oraz chirurgii stomatologicznej.

  Absolwent Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Pan Doktor od czasu ukończenia studiów skupił się na pracy związanej z chirurgią stomatologiczną oraz implantologią poszerzając swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w licznych kursach i szkoleniach oraz pracując w Klinikach Stomatologicznych oraz w Szpitalu Dzieciątka Jezus w Warszawie.

  Poza pracą w Dental Plus Stomatologia Pan Doktor jest w trakcie specjalizacji z zakresu Chirurgii Szczękowo-Twarzowej, którą wykonuje w Szpitalu Specjalistycznym im. Tytusa Chałubińskiego w Radomiu.

  Read More
 • Agata Kędziora
  lekarz dentysta

  lekarz dentysta Agata Kędziora

  Pani Doktor zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją oraz protetyką.

  Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Podczas swojej pracy dba o to, aby leczenie było dla pacjenta w pełni komfortowe i bezbolesne.

  Nieprzerwanie zdobywa nowe umiejętności za sprawą uczestnictwa w kursach, warsztatach oraz szkoleniach. Starannie wykorzystuje je w pracy zawodowej dla najlepszych, możliwych rezultatów.

  W Dental Plus Stomatologia przyjmuje pacjentów w poniedziałki oraz w środy.

   

   

  Read More
 • Zbigniew Zosiuk
  specjalista protetyki stomatologicznej

  lekarz dentysta Zbigniew Zosiuk
  specjalista protetyki stomatologicznej

  Pan Doktor od 30 lat zajmuje się głównie leczeniem protetycznym, zachowawczym oraz endodontycznym dorosłych pacjentów.

  W 1990 roku ukończył Wydział Stomatologii Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. W 1993 uzyskał tytuł specjalisty z zakresu stomatologii ogólnej, a w 1997 tytuł specjalisty protetyki stomatologicznej.

  Swoim podejściem sprawia, że pacjent czuje się bezpiecznie i komfortowo.

   

  Read More
 • Joanna Wątła
  higienistka stomatologiczna

  kwalifikowana higienistka stomatologiczna Joanna Wątła

  W Dental Plus Stomatologia wykonuje zabiegi higieniczno-profilaktyczne oraz dba o prawidłową higienę jamy ustnej naszych pacjentów.

  Absolwentka Warszawskiej Szkoły Medycznej. Pełna pasji higienistka stomatologiczna z kilkuletnim doświadczeniem w zawodzie. W Dental Plus Stomatologia zajmuje się profesjonalną profilaktyką próchnicy i chorób przyzębia wykonując zabiegi skalingu (usuwanie złogów kamienia), piaskowania, polerowania i fluoryzacji zębów. Z zakresu stomatologii estetycznej przeprowadza zabiegi wybielania zębów. Dokładność i staranność to jej nadrzędne cele w czasie wykonywania zabiegów higienizacyjnych.

  Read More